Hakkımızda
10 Yılların Tecrübesi

KURUMSAL ve Bireysel alanda binlerce referans.

Tecrübe ve Güvenle.

www.vizemekani.com 2004 yılından beri uzun ve zor bir prosedür süreci olan vize işlemleri konusunda siz değerli müşterilerimize minimum karmaşıklık ve maksimum memnuniyeti kendine ilke edinmiştir.


Gerekli dokümantasyonları hazırlama sürecinde uzman müşteri temsilcilerimizle direkt iletişime geçerek konsolosluklar tarafından sürekli güncellenen ve önem arz eden evraklar ile ilgili bilgi alışverişi sağlayabilirsiniz.


Bu süreçte sizlere hissettireceğimize emin olduğumuz ve kalitemizin yegane simgesi olan özen ve itinayla gereksiz işlem formalitelerinden sizi kurtararak zamandan tasarruf etmenizi sağlamak kurumumuzun önde gelen hedefidir.www.vizemekani.com artık Türkiye genelinde sizlere hizmet vermektedir.


Bulunduğunuz şehirden çoğunlukla hiç gelmeden, siz de bizimle bu süreci güvenilir ve profesyonel bir danışmalık hizmeti ile sonuçlandırmanın keyfini yaşayın.Kazandığımız Portföy

99%

Başarılı Vize Başvuruları


100%

Müşteri Memnuniyeti


100%

Hız


KURUMSAL Hizmette
Her Zaman Bir Adım Önde

Firmanızın yurtdışında ki toplantı veya etkinlik gibi organizasyonlarında ekip halinde tüm vize ve talep halinde uçak ve konaklama hizmeti ile çözümler sunmaktayız.


Hemen Bizimle İletişime Geçin!

+90 (216) 545 86 96