Kullanıcı Sözleşmesi


Kullanıcı SözleşmesiBu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.vizemekani.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.


Telif Hakları


www.vizemekani.com sitesinin tüm hakları Vize Mekanı Firması'na aittir. www.vizemekani.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili, yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Vize Mekanı Firması'nın yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.


Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırları


Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda Vize Mekanı'nın ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.


Site Kullanıcı Yükümlülükleri


www.vizemekani.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki resim,vize ve buna benzer, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Vize Mekanı Firması sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.


Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar (Linkler)


www.vizemekani.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.vizemekani.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek herhangi bir sorundan Vize Mekanı Firması sorumlu tutulamaz.


Kullanıcıların www.vizemekani.com‘a Gönderecekleri Bilgiler Hakkında


www.vizemekani.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen form ve e-mailler, www.vizemeakni.com'un vize danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları İletişim sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.vizemekani.com sitesinin Vize Mekanı Firması’nın entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.


Hak ve Sorumluluklara Dair


www.vizemekani.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.vizemekani.com ve Vize Mekanı Firması site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.vizemekani.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.vizemekani.com sitesi ve Vize Mekanı Firması'na sorumluluk yüklenemez.www.vizemekani.com Vize Mekanı Firması sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.Kullanıcılar www.vizemekani.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.Vize Mekanı Firması bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.Copyright(c) Vize Mekanıwww.vizemekani.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, Vize Mekanı Firması'nın sahibi Serkan Çil’e aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.