Gizlilik Politikası


Değerli Vize Mekanı Müşterisi,


Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz.


Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı


İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.


Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Vize Mekanı’nda saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili firmalara verilir. Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Vize Mekanı kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz.


Vize Mekanı sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.Vize Mekanı'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.vizemekani.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Vize Mekanı 'nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.Vize Mekanı, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.vizemekani.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Vize Mekanı'nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.vizemekani.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.